Letní party pro obchodní partnery Emirates Airline

06.09.2011

Letecká společnost Emirates oslavovala konec léta se svými obchodními partnery v Pavilónu Grébovka v Havlíčkových sadech.

Tým Emirates vítá hosty na letním večírku

Emirates oslavila své první narozeniny v Praze v červenci a tato srpnová oslava byla poděkováním partnerům, kteří dopomohli společnosti k tomu, že první rok v České republice byl tak úspěšný. Večer proběhl v pravém dubajském stylu na arabské téma, hosté si mohli vyzkoušet vodní dýmku či si nechat vyložit budoucnost z karet. Oslava byla zakončena akrobatickou ohnivou show s polykačem ohně. Stejně tak si hosté mohli užívat výborné místní víno z přilehlé vinice.

Část šestadvaceti členného týmu Emirates v Praze

Češi letěli v minulém roce s Emirates do 45 různých destinací. Užívali si cenami ověnčenou palubní zábavu Emirates, stejně jako dobré jídlo a víno. Emirates nyní nabízí zákazníkům v Praze možnost získat mobilní palubní vstupenku přes chytré telefony s přístupem k internetu – tím umožňuje svým zákazníkům cestovat bez stresu i bez papírů.  


 
Bořivoj Trejbal společně s partnery, z leva: Petr Mihulka (ředitel Go Travel), Bořivoj Trejbal, Zdeněk Kříž (spolumajitel Siam Travel), manželé Veronika a David Walterovi (majitelé Blue Martin)

V Praze pracuje 26 zaměstnanců Emirates – pracují v kanceláři v centru města a přímo na letišti Ruzyně. Emirates má kancelář ve Slovanském domě, kam si návštěvníci mohou přijít informovat se o letech a destinacích, rezervovat si letenky nebo se zeptat na cokoli, co souvisí s cestováním. Kancelář je otevřena od pondělí do pátku od 9:00-17:00 v ulici Na Příkopě 22, tel. 239 016 320.

Pražské vedení Emirates: Dalibor Válko, obchodu, Bořivoj Trejbal, šéf Emirates v ČR, Tomáš Kučera, ředitel letištního provozu, Jakub Kolář, ředitel Emirates SkyCargo

„Náš první rok v Praze nemohl být lepší a za velkou část našeho úspěchu můžeme poděkovat našim skvělým místním partnerům,“ řekl Bořivoj Trejbal, ředitel Emirates pro Českou republiku. „Těšíme se na naši budoucí spolupráci a na to, že budeme v následujících letech vozit ještě více lidí z Prahy do Dubaje a z Dubaje do Prahy."


Zdroj: tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka