Germanwings navýší počet letů z Prahy do Kolína/Bonnu

15.09.2011

Letní letový plán Germanwings pro rok 2012 k dispozici již od 14. září 2011

Nízkonákladová letecká společnost Germanwings v rámci svého letního letového řádu pro rok 2012 navýšila počet letů na trase Kolín/Bonn – Praha z původních sedmi letů týdně na deset. Nově budou k dispozici dva lety vždy v pondělí, středu a pátek a to vždy ranní a večerní spoje. Jde o vstřícný krok k pasažérům cestujícím pracovně, kteří tak mohou zvládnout služební cestu včetně zpátečního letu do České Republiky v jednom dni. Po zbytek týdne – v úterý, čtvrtek, sobotu a neděli zůstává letový plán jako doposud – každý den jeden spoj.


 
V letním letovém plánu pro rok 2012 přichází nízkonákladová letecká společnost Germanwings s  nejlákavější nabídkou za celou dobu svého desetiletého působení na trhu: všechny lety pro léto následujícího roku lze rezervovat od středy 14.září od 18:00 na webových stránkách www.germanwings.com nebo v cestovních kancelářích. Nabídka letů vyniká především novými trasami, Germanwings vylepšili stávající síť a výrazně zvýšili frekvenci letů na mnoha trasách. Nízkonákladová letecká společnost se samozřejmě i ve druhé dekádě přináší výhodné ceny.

Pro letní letový plán Germanwings výrazně navýšili svoji nabídku do německého hlavního města: v budoucnu tak budou Germanwings létat na trase Kolín/Bonn – Berlín 46krát týdně (až 8krát denně). Díky tomu vzroste přepravní kapacita o více než 31 %. Ze Stuttgartu do Berlína bude místo současných 30 letů týdně celkem 42 spojů (7 denně), což je nárůst o 40 %. Zcela nové trasy budou Germanwings obsluhovat v nadcházejícím létě především do Prištiny – a to z německých letišť Stuttgart, Düsseldorf, Mnichov, Hamburg, Kolín/Bonn, Frankfurt, Berlin-Schönefeld a Hannover. Navýšena bude také frekvence letů na trasách mezi letištěm Kolín/Bonn a Dublinem, Edinburghem, již zmíněnou Prahou, Barcelonou a Curychem, stejně jako spoje ze Stuttgartu do Moskvy a Budapešti. Také do sicilského města Catanie budou Germanwings z Hannoveru létat častěji. Nízkonákladová letecká společnost nabízí na mnoha trasách kromě stávajících večerních letů také doplňkové ranní lety, takže například obchodní cestující si díky tomu může naplánovat jednodenní pracovní cestu a ušetřit si tak přenocování mimo domov.

Celkem nabízejí Germanwings ve svém jubilejním roce 2012 více než 10 milionů míst. Letecká společnost byla založena v říjnu roku 2002 a od té doby se velice úspěšně rozvíjí. U příležitosti svého výročí nabízí cestujícím manažerům jistotu: Germanwings mají nejlepší nabídku mezi nízkonákladovými leteckými společnostmi. Vedle promyšleného letového plánu s nanejvýš atraktivními nabídkami tras k Kolína/Bonnu, Stuttgartu, Berlína, Hannoveru a  Dortmundu patří z jedněm z nejlepších nabídek na trhu. Cestující také naleznou v prvních deseti řadách mladého Airbusu A319 tolik místa na nohy jako u jiných klasických leteckých společností. Vynikající služby a la carte na palubě, možnost rezervace prostředního sedadla pro maximální pohodlí, členství v Miles & More věrnostního programu Lufthansy a v neposlední řadě jedny z celosvětově nejlepších internetových stránek pro rezervaci letů jsou typické atributy nabídky Germanwings. K tomu boduje ještě výhodnými akcemi a nabídkami pro cestující na pracovních cestách, pro rodiny, sportovce nebo samostatně cestující děti. Všechny lety Germanwings mohou být také kombinovány s lety mateřské společnosti Lufthansa.


Zdroj: tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka