Dopřejte si s easyJet vánoční nákupy a koledy v Londýně

12.10.2011

easyJet, přední evropská nízkonákladová letecká společnost, nabízí svým zákazníkům, aby vycestovali za vánočními nákupy do mekky obchodů – do Londýna. Každý zde dárky pořídí o mnoho levněji než v České republice a navíc může v předvánočním období navštívit koncert vánočních koled ve slavné Royal Albert Hall. Letenky od easyJet jsou k dispozici již od 609 korun.


   
Londýn je považován za jedno z největších nákupních a obchodních center na světě. Společnost easyJet proto nabízí svým zákazníkům jedinečnou možnost, aby nakoupili vánoční dárky pro své blízké právě zde. Nákupy v zahraničí se stávají u Čechů stále více populární. Nakupování v Londýně je nejen dynamické, ale naleznete tu i mix produktů z různých částí světa.

Navíc mohou zákazníci v Londýně v předvánočním čase zavítat do slavné Royal Albert Hall na speciální koncert vánočních koled, který se koná 15. prosince v rámci Vánočního festivalu 2011. Se sborem a orchestrem tu mimo jiné vystoupí Jonathan Cohen nebo Alison Jiear, díky nimž si všichni budou moci užít typické anglické koledy jako je Let It Snow, White Christmas nebo Frosty the Snowman. „Společnost easyJet se snaží svým zákazníkům vyhovět s každým přáním, a proto si mohou lidé s easyJet levně zaletět na nákupy do Londýna. V době před Vánocemi je město obzvláště kouzelné, a tak mají rovněž možnost nasát tu pravou vánoční atmosféru,“ říká Verena Keimer, marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Polsko, Německo, baltské a skandinávské země.

Při svém vánočním nákupu by si klienti rozhodně neměli nechat ujít proslulou Oxford street. V této více než kilometrové ulici si nakupování opravdu vychutnají všichni zákazníci a vybrat ten pravý vánoční dárek se podaří každému. Pokud se však budou chtít vyhnout klasickým kamenným obchodům, určitě by měli zavítat do rušných londýnských tržnic, kde se mísí anglická kultura a kultura přistěhovalců, čímž vzniká jedinečný zážitek. Zároveň se zde nachází zboží ze všech koutů světa.


Zdroj: tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Největší Československá Taxi Služba v Londýně a okolí

Odpovědět

Datum : 08.03.2012 10:00, Vložil : Andretaxi Team

Největší Československá Taxi Služba v Londýně a okolí, jsme na trhu již řadu let a nabízíme kvalitní, profesionální a spolehlivý servis za přijatelné ceny.Nejen že vás spolehlivě přepravíme kam potřebujete,ale zároveň vám poskytneme spoustu rad ať už se to tyká informací ohledně cestovaní po Londýně, kam se vyplatí zajít a co vydět, nakupu, nebo vyletu mimo Londýn ( Winsdor, Stonehenge atd.) pro které vám radi zajistíme dopravu. Nabizime: - Osobni prepravu na vsechny Londynska letiste - Osobni prepravu po UK - Chauffeur Services - Vyhlidkove jizdy po Londyne - Vylety mimo Londyn Zajistime: - Vyzvednutí z příletové haly - Pomoc při odbavení na letišti - Průvodcovské služby - Tlumočnické služby - Detske autosedacky a podsedaky - Jizdenky na MHD - Listky na fotbalova utkani - Prohlidky fotbalovych stadionu - Lisky do Divadla ci na Muzikal A mnoho dalsich zajimavych veci Vyuzijte: - Nas nejvetsi vozovy park - Disponujeme vozy vsech kateg

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka