HOLIDAYS Czech Airlines přepraví fanoušky Viktorie Plzeň na zápas Ligy mistrů do Barcelony

18.10.2011

Dva speciální lety na fotbalový zápas Viktorie Plzeň do Barcelony vypraví z Prahy zítra v pravé poledne HOLIDAYS Czech Airlines. Na lety budou nasazeny letouny Airbus A320 a Boeing 737-400, které odvezou téměř 350 fanoušků plzeňských fotbalistů na zápas Ligy mistrů s FC Barcelona. Návrat do Prahy je naplánovaný na brzké čtvrteční ráno, oba speciální lety mají v Praze přistát 20. října v 4:30.

Ilustrační foto

Také pravidelná přeprava Českých aerolinií registruje v těchto dnech zvýšený zájem o lety do Barcelony. České aerolinie proto na dopolední lety do Barcelony nasadí dnes i zítra své největší letadlo, Airbus A321 s maximální kapacitou 206 míst. Na večerní frekvence odlétající z Prahy ve 21:15 společnost nasazuje Airbusy A320 se 162 místy. České aerolinie podle odhadů přepraví v těchto dnech na pravidelných letech do Barcelony až 600 – 700 fanoušků Viktorie Plzeň. Celá Skupina České aerolinie pak dohromady kolem tisícovky fotbalových fandů.


Zdroj: tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka