Přivítejte s easyJet nový rok 2012 v srdci Paříže

28.10.2011

easyJet, přední evropská nízkonákladová letecká společnost, nabízí svým zákazníkům jedinečnou možnost oslavit příchod nového roku 2012 v centru Francie – v Paříži. Navíc si mohou výlet prodloužit a navštívit světově proslulý Louvre, kde se v tu dobu koná unikátní výstava italského malíře a architekta Giorgia Vasariho. Levné letenky do Paříže pořídíte již od 609 korun.    

Oslavy příchodu nového roku v zahraničí jsou pro mnoho lidí lákavé. Společnost easyJet proto nabízí svým zákazníkům, aby strávili oslavy Silvestra uprostřed Paříže. Každoročně zde Silvestra oslavují nejen Francouzi, ale i turisté ze všech koutů světa. Okolí pařížské dominanty - Eiffelovy věže se tak každý rok změní v místo bouřlivých oslav příchodu nového roku. „Paříž je magické město, nicméně při oslavách příchodu nového roku dostane ještě větší kouzlo. V pařížských ulicích bude navíc připraven doprovodný program v podobě pouličních stánků nebo hudebních kapel, proto oslavy nového roku budou mít ten správný náboj.  S easyJet si v tomto termínu můžete zarezervovat letenky do Paříže již od 609 korun,“ říká Verena Keimer, marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Polsko, Německo, baltské a skandinávské země.

Svůj novoroční výlet si mohou zákazníci easyJet prodloužit a navštívit jedinečnou výstavu italského malíře, architekta a spisovatele Giorgia Vasariho v Louvru, jenž je střediskem výtvarného umění v Paříži. Výstava trvá od 10. listopadu 2011 do 8. února 2012. Vstupné návštěvníci pořídí do 10 eur a otevřeno je denně kromě úterý. Vasari byl především dvorní malíř Medicejských a životopisec florentských umělců, mimo jiné Leonarda da Vinciho, Raffaela či Michelangela. Louvre teď všem nabízí, aby si prohlédli jeho unikátní kresby. 


Zdroj: tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka