Chcete tankovat JET A1, nebo AVGAS na letisti Praha Tocna?

03.11.2011

Vazeni piloti.

Rekonstrukce letiste Tocna probiha podle planu a je velice pravdepodobne, ze jiz v roce 2012 budeme mit dobudovany posledni stavby letistni infrastruktury. Abychom dokazali spravne naplanovat velikost cerpaci stanice,  piloty v CR proto prosime,  zda by nam napsali, jestli maji zajem tankovat palivo Jet A1, ci AVGAS 100L na nasem letisti. Vzhledem k malemu prodanemu objemu paliva se bohuzel dostaneme s cenou JET A1 cca o 2,- Kc na litr vys nez na letisti v Ruzyni, nicmene pristavaci poplatky na letisti Tocna budou oproti Ruzyni daleko mensi. Za kolik budeme nabizet AVGAS 100L nedokazeme nyni posoudit.

V pripade zajmu o tankovani paliva na letisti Praha Tocna nam prosim sdelte, jakym typem letadla, ci vrtulniku byste chteli na Tocnou letat, a kolik litru paliva Jet A1, ci AVGAS 100L byste vyhledove byli schopni odebrat.

Piste prosim na adresu: tocnainfo@gmail.com

Konecna vyse pristavacich poplatku na letisti se bude odvijet od investicnich a provoznich nakladu spojenych s udrzbou travnate RWY a zajistenim trvale sluzby AFIS. 


Zdroj:  tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka