Germanwings zavádějí od března nové lety do partnerského města Tunisu

04.11.2011

Germanwings zavádějí od března nové lety do partnerského města Tunisu - Lety lze rezervovat od 3. listopadu 2011

Nízkonákladová letecká společnost Germanwings rozšiřuje svoji nabídku o nové lety do města Tunisu. První spoj Germanwings mezi Kolínem/Bonnem a Tunisem vzlétne 30. března 2012. Nové lety do Tunisu je možné rezervovat od 3. listopadu 2011 od 12:00 na webové stránce www.germanwings.com.Trasa bude obsluhována dvakrát týdně, v pátek a v úterý, Airbusem A319.

Hlavní město Tunisu s 2,4 miliony obyvatel leží na severu země, jen pár kilometrů od Středozemního moře. Za vidění stojí především historické Staré město Médina. V západní části města se rozkládá vilová a vládní čtvrť Le Bardo se stejnojmenným slavným muzeem. Nedaleko od hlavního města se nachází jedna z nejzajímavějších historických památek země - Kartágo. Tunis je jedním z nejstarších měst na pobřeží Středozemního moře, numidské město Tunes existovalo již v 9. století před Kristem. V antických dobách však Tunis zastínilo mocné a slavnější Kartágo.


Zdroj: tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka