easyJet spouští telefonní aplikaci pro rezervaci letenek

12.12.2011

easyJet, přední evropská nízkonákladová letecká společnost, spustila svou první aplikaci pro chytré telefony. Tato bezplatná aplikace je vhodná pro chytré telefony iPhone i Android. Cestujícím umožní kromě vyhledávání cen letenek a rezervace letů i mnoho dalšího – a to vše jen díky telefonu. Jedná se o nejrychlejší dostupnou rezervační aplikaci mezi leteckými společnostmi. Umožňuje cestujícím rezervovat let na více než 580 easyJet linek za méně než 30 vteřin!  

Každý, kdo si aplikaci stáhne a přihlásí se, uvidí svou personalizovanou úvodní stránku. Ta ho rozpozná, zobrazí mu hodiny odpočítávající čas do jeho nejbližšího rezervovaného letu včetně základních informací v jednom z pěti evropských jazyků.

Aplikace byla porovnána s podobnými aplikacemi ostatních leteckých společností a je tou nejrychlejší, které stačí nejnižší počet kliknutí k rezervaci letu. Přihlášení zákazníci zadají vybranou destinaci, datum letu a pro potvrzení rezervace vyplní už pouze bezpečnostní kód.  Aplikace pro chytré telefony iPhone a Android byla vyvinuta ve spolupráci se společností Mobile Travel Technologies.

 easyJet již dlouhou dobu využívá různých technologií, aby svým pasažérům cestování co nejvíce zjednodušila, a tato aplikace není výjimkou. Nejen, že je aplikace zdarma, ale také nabízí nejrychlejší a nejsnazší způsob rezervace. Jsme si jistí, že se naše aplikace stane hitem mezi cestujícími. A to nejen díky možnosti rezervaci letu, ale i v době narušení letových plánů (např. při sněhové kalamitě apod.) Cestující budou mít přístup ke všem informacím a budou moci si let během několika vteřin změnit. Věříme, že inovace, jako je tato, ještě více zvýší spokojenost zákazníků tím, že podstatné informace dostanou přímo na dlani – a to doslova. Na základě zpětné vazby budeme plánovat přidání dalších funkcí,“ uvedl Peter Duffy, evropský marketingový ředitel společnosti easyJet.

 Zdroj: tisková zpráva easyJet

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka