Germanwings startují do jubilejního roku s pěti novými destinacemi z letiště Kolín nad Rýnem/Bonn

11.01.2012

Nové lety na Heathrow, do Katánie, Neapole, Rjeky a Nadoru.
Dva miliony letenek od 29,99 EUR v cenové akci.

Nízkonákladová letecká společnost Germanwings startuje v létě letošního roku s pěti novýni destinacemi. U příležitosti 10. výročí nabízejí Germanwings svým zákazníkům v akci dva miliony výhodných letenek za cenu od 29,99 EUR. Nově budou Germanwings létat do Londýna - Heathrow, Neapole, chorvatské Rjeky, Katánie, na Sicílii a také do Afriky: marockého Nadoru. Všechny letenky je možné rezervovat od středy 11. ledna 12:00 hodin.Do prvních čtyř destinací budou Germanwings létat od konce března, do Nadoru od 25. května do 19. září 2012.  Všechny lety budou provozovány novými Airbusy A319, pasažérům bude poskytován již tradičně servis té nejvyšší kvality. Do Londýna-Heathrow se bude v rámci letního letového řádu létat třikrát týdně, do Katánie dvakrát týdně a to v úterý a sobotu, do Neapole v úterý, čtvrtek, v sobotu a neděli. Spojení do Rjeky bude v úterý, čtvrtek a sobotu a do marockého Nadoru v úterý a pátek.

A obzvlášť zajímavá je letošní první cenová akce při příležitosti desátého jubilea: v příštích dnech budou k dispizici na www.germanwings.com dva miliony letenek za cenu od 29,99 EUR včetně všech daní a poplatků. Akce potrvá na internetu od středy 11. ledna 12:00 hodin do neděle 15. ledna 23:59.  V nabídce budou letenky pro období od 21. ledna do 27.října 2012. Germanwings budou slavit své desáté výročí akcemi cenově výhodných nabídek.  Na webových stránkách www.germanwings.com/geburtstag zřízených při této příležitosti budou k nalezení vždy desátý den v měsíci skvělé akce a soutěže. začíná se 10.ledna soutěží, při níž musí účastníci uhodnout, jak často za dobu své existence přistáli Germanwings v deseti destinacích: Lisabon, Berlín, Vídeň, Londýn, Palma de Mallorca, Barcelona, Budapešť, Řím, Stockholm a Miláno.


Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka