Přivítejte s easyJet jaro uprostřed Tuilerijských zahrad

16.01.2012

easyJet, čtvrtý největší dopravce na pražském ruzyňském letišti, nabízí svým zákazníkům jedinečnou příležitost, a sice aby přivítali příchod jara uprostřed nádherných Tuilerijských zahrad v Paříži. Výlet mohou zákazníci okořenit návštěvou světoznámého muzea Oranžérie, kde se na jaře koná spousta zajímavých výstav jako například o proslulém světovém skladateli Claudeovi Debussym. Nejlevnější ceny letenek do Paříže pořídíte již od 609 korun.


   
Tuilerijské zahrady jsou veřejným parkem, udržovaném ve francouzském stylu, které v minulosti patřily k dnes již zbořenému Tuilerijskému paláci. Zahrady nabízejí krásnou přírodní podívanou. Nachází se zde mnoho soch živočichů od Aristida Maillola a nechybí tu ani soudobé plastiky například od Augusta Rodina, Louise Auguste nebo Antoina Coysevoxe. Tato oáza je otevřena 24 hodin denně a nejrychlejší způsob, jak se sem lidé dostanou, je stanice metra Tuileries na lince číslo 1. „Tuilerijské zahrady uprostřed Paříže jsou přesně to pravé místo k odpočinku v rušném centru města. Tyto jedinečné zahrady se rozprostírají mezi Place de la Concorde a Louvrem, takže při cestě k zahradám zažijete opravdu  romantickou procházku podél řeky Seiny. Na jaře, kdy se příroda probouzí ze zimního spánku, se zážitky výletníků ještě znásobí. Do Paříže si s námi můžete zaletět 5x týdně, od 609 Kč,“ říká Verena Keimer, marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Polsko, Německo, baltské a skandinávské země.

V Tuilerijské zahradě je možno navštívit také několik významných muzeí. Zákazníci easyJet by se rozhodně při výletu po zahradách měli zastavit v nejznámější muzeu - Oranžérie, které nabízí k vidění světová díla Moneta, Cézanna, Matisse, Picassa, Renoira nebo Gauguina. A navíc až do 11. června 2012 se mohou návštěvníci těšit na speciální výstavu o hudební skladateli Claudeovi Debussym. V muzeu je otevřeno denně kromě pondělí a základní vstupné je 7,5 EUR, snížené 5 EUR a po 17. hod mají všichni vstup za 5 EUR.


Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka