Nový letecký simulátorA320 je nyní otevřen v centru Prahy

02.02.2012

PRAHA, 2. února 2012 iPILOT, první řetězec dostupných center
leteckých simulátorů, dává Čechům možnost zažít vzrušení z toho, že vezmou do svých rukou řízení dopravního letadla Airbus A320 a přistanou na některém z 24 000 světových letišť, aniž by museli opustit Prahu.

Modelka Simona Krainová 2. února s potěšením otevřela nové centrum s tím, že to pro ni byl úžasný zážitek. „Nemůžu uvěřit tomu, jak moc to bylo skutečné,“ řekla Simona Krainová poté, co jako jedna z prvních v Praze vyzkoušela simulátor letounu Airbus A320. „Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, že bych chtěla pilotovat letadlo, ale díky iPilotu teď vím, jaký je to pocit veliké letadlo řídit.“


Simulátor nabízí zážitek s plně kvalifikovaným instruktorem ve stejném simulátoru, který používají letecké společnosti při školení svých pilotů. Je populární již ve Velké Británii a v 5 městech v Německu; iPILOT v Praze nabízí každému možnost převzít řízení v kokpitu a vzlétnout, letět a přistát
s Airbusem A320. Vyberte si letiště, kde chcete přistát – možná Hong Kong Kai Tak, Svatý Martin, nebo vaši vlastní vysněnou destinaci.

Jakákoli očekávání zážitků podobných těm z videoher vyletí z okna, jakmile vkročíte dovnitř zcela uzavřeného reálného kokpitu doplněného obrazovým záznamem, který vytváří velkolepý letecký pohled na skutečné letové dráhy.

„Cestovní nadšenci, fanatici do letadel, závisláci na adrenalinu a opravdu každý, kdo hledá něco jiného,
musí zkusit iPILOT,“ říká Wolfram Schleuter, zakladatel a výkonný ředitel společnosti iPILOT. „Jsme
rádi, že máme náš profesionální letecký simulátor k dispozici přímo v centru města Prahy – žádné
dovednosti ani předchozí zkušenosti nejsou nutné.“

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka