Fokker otevřel v Singapuru nové středisko údržby

15.02.2012

Fokker Services Asia otevřelo v Singapuru nové středisko údržby pro regionální letadla Fokker a některé modely ATR. Centrum sídlí v Seletar AeroSpace Parku a plochou téměř 80 metrů čtverečních pojme až 3 letadla současně. V průběhu tohoto roku by mělo být středisko vybaveno pro údržbu letadel dalších značek.

Pro Fokker tak jde o významný milník v expanzi na asijské trhy, kde by se chtěl v budoucnu prosadit. Bezesporu jde o správný krok, Asie nyní zažívá v letecké dopravě „boom“ a tamní ekonomika se těší postupné deregulaci. Brzy by měly na místních trzích přibývat další střediska Fokker Services, což naznačuje, že má Fokker opravdu zájem budovat s Asií dlouhodobé vztahy.

Raj Ramanujam, výkonný ředitel pro Fokker Services Asia k události dodává: „Jsem velmi pyšný, že již brzy budeme moci přivítat v našem centru údržby nové zákazníky. Můžeme se tak dále rozrůstat a stavět na základech, které jsme v Asii položili roku 1997“.

Autor: Jakub Velička, Zdroj: Fokker.com

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka