Brněnský simulátor letu letadlem a jízdy závodním vozem PROFISIM má za sebou první rok úspěšného provozu

24.02.2012

Při příležitosti 1. výročí existence firmy Profisim s.r.o. jsme požádali jednoho z majitelů p. Igora Motíla o krátký rozhovor.

Firma Profisim má za sebou první rok ostrého provozu. Jak byste jej shrnul?

V uplynulém roce jsme po počátečním plynulém rozběhu (mimořádně úspěšný Autosalon Brno, propagace v OC Velký Špalíček v Brně) přidali plyn a v druhém pololetí se rozjeli naplno. Simulátory absolvovali desítky firemních akcí po celé české republice a zúčastnili jsme se i akcí pro velké a významné společnosti prakticky ze všech oborů podnikání a také několika soukromých „party“. Máme za sebou také úspěšnou akci na slevových serverech Slevomat a Bavselevně. Více než 650 „jezdců “ si do konce roku 2011 vychutnalo jedinečný zážitek z jízdy na našich simulátorech.

 


Takže úspěšný start do první rychlostní zkoušky …?

Ano dá se to tak říct. Je zřejmé, že jsme nabídli zajímavý produkt, o který má zájem velice široké spektrum zákazníků. Náš produkt je jedinečný, zábavný a bezpečný. Potvrzuje se, co platí již od dob starého Říma, že o „chléb a hry“ bude mít lid zájem vždy.

A co připravuje firma PROFISIM do budoucna, na co se můžeme těšit?

Plánujeme se nadále intenzivně zaměřit na firemní eventy, které se setkaly vždy s mimořádným ohlasem. Taktéž se stejně jako loni účastníme mezinárodního veletrhu Autotec a Motorsport Expo Brno 2012 formou samostatné expozice.
Z hlediska zaměření postupně stále více narůstá orientace na letecké simulátory. Již nyní nabízíme několik „balíčků “. Můžete se stát pilotem jednomotorového letadla Piper Archer III,  českého cvičného proudového letounu L-39 Albatros anebo dopravního letadla Boeing 737. Můžete také závodit mezi pylony s Extrou 300 anebo jako pilot F-18 Super Hornet plnit mise na letadlové lodi. Ovšem skutečnost je taková, že možnosti jsou skoro neomezené…zákazník si může vybrat prakticky jakýkoliv letoun a také kterékoliv letiště světa. 

 


Pokud bude zájem o naše simulátory minimálně takový jako v prvním roce provozu tak výhledově máme v plánu něco opravdu VELKÉHO co Brno a celé široko-daleké okolí ještě nezažilo!

Vše závisí od toho, jak se nám bude v následujících měsících a letech dařit a nakolik trh naplní naše představy a plány. 

 Takže nám držte palce a přijeďte si zalítat nebo zajezdit!
 

Více informací nalezeneta na www.profisim.cz.

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka