SWISS navyšuje počet letů z Prahy

03.04.2012

    Letecká společnost SWISS zvyšuje s novým letním letovým řádem četnost svých každodenních letů na lince Praha-Curych. Od 26. března nabízí cestujícím z Prahy nový let s odletem brzy ráno a díky tomu ještě lepší spojení do celého světa z domovského letiště v Curychu. Přestup v Curychu byl také vylepšen doplněním dalších služeb ke stávající škále pohodlných a atraktivních možností.

 


    Společnost SWISS bude nyní nabízet každý den čtyři lety z Prahy do Curychu a odtud do více než 70 destinací po celém světě. Zavedením nového ranního letu z Prahy reaguje SWISS na rostoucí poptávku po letech z Curychu do celého světa. Nový čtvrtý let z Curychu do Prahy je večer a nabízí tak větší pružnost cestování, především pro byznysmeny. Všechny lety společnosti SWISS mezi Prahou a Curychem provozuje partnerský dopravce Helvetic Airlines s využitím moderních strojů Fokker 100.

    „Těší mě, že na této trase můžeme rozšířit své služby, zejména s ohledem na vývoj současného ekonomického prostředí,“ říká Bernhard Wodl, regionální manažer společnosti SWISS pro střední a východní Evropu. „Praha je pro nás klíčovým trhem. Již nějakou dobu pozorujeme na našich stávajících linkách z Prahy stabilní nárůst počtu cestujících.” Bernard Wodl je ve společnosti SWISS zodpovědný za celkovou strategii pro střední a východní Evropu, s podporou obchodních organizací leteckých společností Lufthansa a Austrian Airlines.

    Mnohonásobně oceněné letiště v Curychu nabízí cestujícím z Prahy vynikající navazující spojení v rámci evropské i celosvětové sítě letů společnosti SWISS. Nový časně ranní let z Prahy do Curychu umožňuje pohodlné spojení na návazné lety SWISS do Bombaje, Káhiry a Nairobi/Dar Es Salaamu. Mezi další oblíbené destinace cestujících z Prahy patří New York, Tel Aviv, Atény a Nice. Díky svému kompaktnímu uspořádání a krátkým vzdálenostem mezi jednotlivými gaty nabízí letiště v Curychu minimální přestupový čas 40 minut. Společnost SWISS z Prahy létá rovněž do Ženevy a Basileje.

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka