Dva lidé zemřeli po pádu malého letadla u Toužimi na Karlovarsku

30.04.2012

    Toužim (Karlovarsko) 28. dubna (ČTK) - Dva mrtvé si vyžádal dnešní pád ultralehkého letadla v Kosmové u Toužimi na Karlovarsku. Stroj po zřícení mimo obytnou zástavbu shořel. Záchranáři zatím neznají totožnost obětí. ČTK to řekli mluvčí krajské záchranné služby Barbora Silná a mluvčí krajských hasičů Martin Kasal. Další podrobnosti zatím nejsou známy.

    "Po příjezdu a uhašení jsme tam našli jen dvě ohořelá mrtvá těla," uvedl Kasal. Podle Silné bylo po příjezdu lékařů celé letadlo v plamenech.

Zdroj ČTK

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Závist a nenávist...

Odpovědět

Datum : 12.05.2012 10:03, Vložil : TeX

Závist a menávist je vidět z vašich řádek... Nemáte lehký život. A pokrytectví také - jezdím jen jako spolujezdec.... Akrobacie se létá mezi paneláky? To jsem nevěděl... Kolik lidí zabili za celou éru sportovní piloti? Nějsk si nemohu vzpomenout ani na jeden případ... Kolik nevinných lidí a chodců, kolistů zabijí za weekend řidiči??

Odpovědět

Datum : 10.05.2012 16:03, Vložil : Mad-lenka

..a to není hyenismus , když člověk přijde z práce , chce si odpočinout a vy všední dny , soboty neděle od ranních hodin do 19:00 ztrpčujete život řvaním motorů akrobatických letadel . Jak se má slušný člověk bránit ? Můžete mi na to odpovědět ..... znáte slušnost vůbec vy páni podnikatelé , majitelé autosalonů, kteří jste právě těmi leteckými akrobaty ....

Odpovědět

Datum : 10.05.2012 15:09, Vložil : Mad-lenka

...nejezdím autem a pokud jako spolujezdec, tak můj motor neřve jako řvou akrobatická letadla ..vím , pro vás je to asi krásný zvuk , ale pro lidi bydlící v okolí letiště je to nervy drásající zvuk .....nekouřím ...a Karlovarský pohár se koná kde ? a pan Kopfstein nacvičuje kde ? ....a kdyby pánové spadli někam mezi paneláky tak co byjste napsal těm nevinným lidem ...?

To: Mad-lenka

Odpovědět

Datum : 10.05.2012 14:53, Vložil : TeX

To je hyenismus... nikoho neobtěžujete nejezdíte autem nekouříte??? Co jste za člověka? Ad Duras ten léta ve Varech to jste taky naprosto mimo... a s ÚL které byli v Toužimi se akrobacie nedělá

Odpovědět

Datum : 10.05.2012 12:58, Vložil : Mad-lenka

Jsem někdo , komu pár snobů létajících mi nad hlavou otravuje život....já svým chováním taky nikoho neobtěžuju , je to tak moc chtít totéž ...právě pan Vrba a pan Duras nám na Toužimsko přitáhli onu leteckou - akrobacii .., když je vyhodili z letiště v Karlových Varech několik let zde bylo jen bezmotorové létání .... to není žádné přání ....to byl jen názor na Boží mlýny ....a kdo jste vy Alexi ?

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka