Nová pobočka Flying Academy na letišti v Ostravě

30.05.2012

Pro všechny zájemce o výcvik soukromého či dopravního pilota letadel a pro všechny piloty hledající výhodný pronájem letounů máme skvělou zprávu.

Profesionální letecké škola Flying Academy CZ/FTO14  otevírá v pondělí 4. 6. 2012 svoji pobočku na dalším letišti, a to na Leoše Janáčka v Ostravě, abychom tak ještě lépe vyhověli Vám, našim zákazníkům z moravskoslezského regionu.

 

Nová pobočka

Nová základna Flying Academy nabízí svým klientům nejen stejnou úroveň servisu na jakou jste zvyklí z Tuřan či Letňan, ale pro Vaše potřeby nabízíme možnost vypůjčení vozidla pro vyřízení vašich záležitostí v Ostravě.

Kompletní zázemí pro posádky v nově zřízené kanceláři zahrnuje vysokorychlostní internet, výukové a studijní materiály, plánovací SW Jeppesen, pravidelně aktualizované Briefing a meteo informace. Přítomnost zkušeného instruktora na pobočce.

 

Letouny

Na letišti budou dostupné tyto letouny:

 

Letiště Leoše Janáčka - Ostrava

Letiště Mošnov je mezinárodní letiště pro celoroční výcvik s dráhou 04/22 beton, 3500×63 m letiště je otevřeno 24/7 a v současné době povoluje noční lety bez omezení!

V okolí letiště se nachází mnoho krásných cílů pro navigační lety (Lysá hora, Ostrava, Jeseníky).

Letiště nabízí skvělou dostupnost, protože se nachází v blízkosti dálnice D1 z Prahy do Ostravy. Cesta na letiště z centra Ostravy je asi 30 minut.

 

Kontaktní osoby

Leoš Vybíral

email: vybiral@euro-pilot.com

tel.: +420 733 133 914

 

Miroslav Matěj

email: matej@euro-pilot.com

tel.: +420 777 820 015

 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka