Emirates SkyCargo byla oceněna za dosažení jedinečných výsledků v oblasti letecké nákladní dopravy

20.03.2013

    Air Cargo World udělila v rámci symposia World Cargo cenu Diamond Award 2013

    DUBAJ, SAE, 20. března 2013: Společnosti Emirates SkyCargo byla minulý týden předána Air Cargo World cena Air Cargo Excellence Award. Cena byla předána na konci symposia World Cargo v katarském Dauhá. Nejvyšší ocenění Diamond bylo společnosti Emirates SkyCargo předáno za její výsledky v kategorii Air Carrier přepravující náklad o hmotnosti 800 000 a více tun. 

    Ram Menen, Emirates senior vice prezident nákladní divize společnosti, po obdržení ceny uvedl: „Toto ocenění upozorňuje nejen na znamenitost naší činnosti, ale také na výtečnost našeho týmu pracujícího v rámci celé naší letecké sítě.“ Poté co Menen vzdal hold svému týmu, pozval všechny kolegy, kteří se účastnili závěrečného dne symposia World Cargo, aby se k němu připojili a vystoupili na jeviště.

    Čtenáři Air Cargo World, společnosti proslulé poskytováním nejnovějších zpráv a speciálních reportů z oboru nákladního leteckého průmyslu, udělili Emirates SkyCargo v kategorii jedinečnost nejvyšší možné hodnocení. Hodnocení proběhlo v rámci devátého ročníku průzkumu Air Cargo Excellence, který porovnává dopravce a letiště podle speciálních kritérií, na jejichž základě vyhodnocuje ty nejlepší z nich. V případě nákladních dopravců byly aerolinie hodnoceny na základě služeb, které poskytují zákazníkům, výkonnosti, poměru ceny a kvality služeb a informační technologie. 

    Během závěrečného plenárního zasedání symposia World Cargo Des Vertannes, vedoucí pro Cargo asociace IATA, zopakoval úspěch, kterého společnost Emirates SkyCargo s Ramem Menenem v čele od svého založení v roce 1985 dosáhla.

    „Bylo mi potěšením sledovat společnost Emirates SkyCargo nejen jak vzlétá k nebi, ale také jak se stává jedním z předních leteckých dopravců na světě. Při rychlém růstu společnosti jsme tvrdě pracovali, abychom zajistili, že naše pověst dosahuje špičkové úrovně. Jako tým jsme odhodláni pokračovat v růstu a i nadále se primárně zaměřovat na potřeby našich zákazníků,“ řekl Menen.  

Zdroj Emirates
Klára Ježková
 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka