Společnost Emirates pořádá v Praze nábor nových členů palubní posádky

24.06.2013

    Letecká společnost se sídlem v Dubaji pořádá 29. června 2013 Den otevřených dveří pro nábor nových členů palubní posádky

    PRAHA – 24. června 2013 – Emirates Airline, jedna z nejrychleji rostoucích leteckých společností, pořádá v Praze Den otevřených dveří pro nábor nových členů palubní posádky v sobotu 29. června v 9:00 hodin v hotelu Dorint Hotel Don Giovanni (Vinohradská 15).

    Den otevřených dveří pro nábor členů posádky nabízí uchazečům příležitost dozvědět se více o jejich vysněné práci a o životě v kosmopolitní Dubaji. Kromě slunečného počasí po celý rok nabízí prosperující metropole Dubaj výjimečný životní styl a širokou škálu rekreačních a kulturních zajímavostí. Na Dni otevřených dveří budou zájemci o práci ve společnosti Emirates Airline moci mluvit se členy náborového týmu, představit jim své životopisy a získat tak přehled o společnosti i o práci na palubě.

    Společnost Emirates zaměstnává nyní více než 160 českých palubních průvodčí a v rámci celé sítě Emirates je řada mezinárodních pracovních příležitostí pro české občany. Emirates hledá oddané zaměstnance, kteří jsou otevření novým názorům, ochotní, přátelští a orientovaní na služby zákazníkům. Žadatelé musí dosáhnout věku nejméně 21 let v době náboru a je vyžadováno, aby přinesli aktuální životopis v angličtině a svou fotografii. Plynulá znalost angličtiny (mluvený i písemný projev) a jazyková zkouška z tohoto jazyka minimálně na úrovní maturity je nutností. Uchazeči nesmí mít tetování, které bude vidět, když mají oblečenou uniformu, a ve stoji na špičkách musí dosáhnout do výšky 212 cm. Žadatelé by se měli na Den otevřených dveří předem zaregistrovat on-line, kde mohou najít další informace o pracovních příležitostech v Emirates na www.emiratesgroupcareers.com.

    Přímá linka Emirates z Prahy do Dubaje byla spuštěna v červenci 2010. Denní linka je obsluhovaná letounem Boeing 777. Emirates se svojí technologicky vyspělou flotilou více než 201 široko-trupových letadel vybavených špičkovým komfortem v současné době létá do 134 destinací v 77 zemích na šesti kontinentech. Navíc má Emirates objednávku na dalších 200 letadel v celkové hodnotě více než 74 miliard dolarů. Společnost Emirates je s počtem 35 letounů vedoucím provozovatelem A380 na světě a má objednávku na 55 dalších. Společnost na svých palubách nabízí rozmanitou práci v rámci skutečně mezinárodního týmu: přes 17 000 palubních průvodčí z více než 130 zemí hovořících více než 50 jazyky.

--
Zdroj Emirates
Gabriela Dvořáková
 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka