Zahajte výcvik na profesionálního pilota a získejte své první zaměstnání ihned po ukončení Vašeho výcviku!

01.05.2014

Flying Academy otevírá v Evropě zcela jedinečný kurz 0-CFI se kterým můžete zahájit výcvik na profesionálního pilota a získat své první zaměstnání ihned po ukončení výcviku!

Práce v leteckém průmyslu vyžaduje zkušenosti a ochotu na sobě pracovat a zlepšovat své pilotní dovednosti. Není novinkou, že jsou na zájemce o pilotní pozice kladeny stále větší profesní nároky, a proto je zapotřebí se tímto nárokům přizpůsobit.

Díky našemu kurzu 0-CFI můžete získat min. 500 letových hodin ve svém logbooku, které jsou nejen milníkem pro mnoho leteckých společností, ale také pro zkušenosti každého pilota. S námi se můžete stát certifikovaným letovým instruktorem a nastartovat tak svou profesní kariéru.

Hned po ukončení výcviku 0-CFI (zahrnuje tyto licence: PPL, PPL-noční doložka, IR, MEP, CPL, ATPL teorie + FI) se můžete přihlásit na pozici letového instruktora a získat ve Flying Academy pracovní smlouvu na jeden rok.

Tento kurz je jedinečná příležitost jak získat 500 letových hodin ve svém logbooku, zahájit svou profesionální kariéru a získat první práci v letectví na pozici letového instruktora.

Více informací o kurzu 0-CFI najdete zde.

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka