1. African Air Expo zrušeno kvůli ebole

09.10.2014

African Air Expo 2014 se mělo odehrávat ve dnech 9.10.-11.10.2014 v Accra, hlavním městě Ghany. Prezident plánovanou akci zrušil, bojí se rozšíření virusu eboly.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Letecká výstava měla být největší organizovanou událostí svého druhu v Africe a účastníci se mohli těšit na výrobce letounů a helikoptér, prezentaci leteckých škol, výrobce avioniky a leteckých systémů, ale také systémů na ochranu letišť před ptactvem a mnoho dalšího. Akce se měla uskutečnit v hlavním městě Ghany Akře, na mezinárodním letišti Kotoka international.

Prezident Ghany John Dramani Mahama a patron African Air Expo oznámil, že se událost odsouvá na neurčito. Rovněž vydal prohlášení o zákazu konání jakýchkoli shromažďovacích akcí, z důvodu obav o šíření nákazy ebolou.

Africký trh je znám velkou poptávkou po leteckém průmyslu, kvůli úředním africkým jazykům přeživším z dob bývalých kolonií byla velká část vystavovatelů ze zemí anglicky a francouzsky hovořících.

Zdroj a foto: www.africanairexpo.com

   -dbs-

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka