Zeppelin nad Prahou

30.07.2021

Nadšenci letectví a zejména vzducholodí mohli včera spatřit nad Prahou přilétající koráb firmy Goodyear. Vzducholoď Zeppelin registrace D-LZFN brázdící evropské nebe připlula ke vzdušnému molu do Pražských Letńan na letiště LKLT. Vzducholoď Zeppelin NT společnosti Deutsche Zeppelin-Reederei GmbH z německého Friedrichshafenu připlula v rámci svého evropského turné do České republiky.

 Nebeský koráb s délkou více než 75 m a výškou 18 m pro 14 pasažérů pohání motory o výkonu 200 koní. Maximální rychlost kterou vzducholoď dokáže letět je až 117 km/h a v Evropě se představila například nad okruhem v Nürburgringu, kde pořizovala letecké záběry závodů seriálu WTCR pro sportovní kanál Eurosport.

Dalle byla vzducholoď Zeppelin k vidění nad evropskými destinacemi jako Friedrichshafen, Stuttgart, Mannheim, Wiesbaden, Koblenz, Bonn,. přes Basilej, Besançon, Dole, Chalons-sur-Saône, Lyon, Valence, Avignon, Nîmes, Marseille, Cannes, Monako, Janov s přestávkou v Miláně na 6 Hodin Monzy (WEC) pokračovala směr Verona, Padova, Benátky do Lublaně. Dále letěla přes Štýrský Hradec, Wiener Neustadt, Wels, Mnichov, Memmingen Augsburg, Řezno, Plzeň, do Prahy kde je dnes k vidění mezi 10 až 12tou hodinou.


Dále nebeský koráb Zeppelin pokračuje přes Trutnov do Polské Wroclawi odkud poletí směr Grünberg, Frankfurt nad Odrou, Berlín, Schwerin, Lübeck, Fehmarn do Kodaně.

Z hlavního města Dánska bude pokračovat přes Lübeck, Hamburk, Hildesheim, Kassel, Frankfurt, Mannheim, Štuttgart a Friedrichshafen, Basilej, Besançon, Dole, Chalons-sur-Saône, na 24 Hodin Le Mans (WEC).


Zdroj a Foto: Redakce Flymag

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

seo

Odpovědět

Datum : 10.01.2023 14:05, Vložil : seo

Anyone mind checking https://caldwells.com/interior-doors/contemporary-doors site out? I am really in need of an interior, exterior, and accessories that are of high quality with low prices and a lot of people in a forum suggested this to me. Would gladly appreciate your sentiments.

Odpovědět

Datum : 18.09.2021 07:09, Vložil : killersmile

Interesting article! keep posting more! Click now

Odpovědět

Datum : 14.09.2021 10:24, Vložil : looney

I really loved it here but are there any recent updates? Thanks fence builders eugene

Odpovědět

Datum : 31.08.2021 16:41, Vložil : abilene tx

thank you for this! really appreciate you doing this mortgage lenders in abilene tx

Odpovědět

Datum : 31.08.2021 10:18, Vložil : killersmile

Great site! very helpful keep sharing! www.bathroomremodelspartanburgsc.com

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie