Čedok představí Čechům novou destinaci v Egyptě, z Prahy nabídne lety do Marsa Matrouh

12.01.2022

Egypt je populárním cílem, který Češi tradičně volí pro svou dovolenou. Chcete ale vyrazit na místo, kde se turismus teprve probouzí? Čedok přidává od letošního srpna do své nabídky nejbližší egyptskou destinaci Marsa Matrouh, která bude v České republice novinkou. Kromě již oblíbených letovisek Marsa Alam a Hurghada u Rudého moře tak poprvé půjde během pobytových i poznávacích zájezdů navštívit také neprozkoumaný sever země u Středozemního moře. Do Marsy Matrouh budou exkluzivně pro Čedok létat přímo z Prahy Smartwings.

Jako první cestovní kancelář na českém trhu nabídneme zájezdy do egyptského letoviska Marsa Matrouh. Představíme tak v průběhu letošní letní sezóny úplně novou destinaci u břehů Středozemního moře, která prozatím zůstávala zahraničními turisty neobjevena. Češi tak mohou za skvělé ceny vyrazit na dovolenou do exkluzivní lokality, která je ideální nejen pro odpočinek na pláži, ale i pro poznávání zajímavých míst v okolí. Díky přímým letům z Prahy mohou zažít Egypt tak, jak ho prozatím neznáte,“ představil novinku Stanislav Zeman, generální ředitel Čedoku.


Do nové egyptské destinace mohou klienti nejstarší české cestovní kanceláře zamířit přímo z Letiště Václava Havla Praha jednou týdně charterovými lety, které pro Čedok zajistí letecká společnost Smartwings. Do  Marsa Matrouh budou létat od letošního srpna do října každý čtvrtek zejména s letadly typu Boeing 737 MAX pro 189 cestujících. Let potrvá přibližně tři hodiny. Letovisko Marsa Matrouh leží západně od slavné Alexandrie a pyšní se nejkrásnějšími písčitými plážemi v Egyptě, průzračným mořem a během léta příjemnějšími teplotami.

Destinace je vhodná díky své poloze pro každého, kdo chce poznat Egypt trochu jinak. Rodiny s dětmi ocení také pozvolný
přístup do moře. Čedok nabídne klientům zájezdy do luxusních hotelů s all inclusive stravováním, servis česky hovořícího delegáta na místě i řadu výletů do okolí. Díky přímým letům bude organizovat i poznávací okruhy nebo kombinaci pobytu u moře právě s objevováním míst, které nebyly doposud tak dostupné.


Největším lákadlem návštěvy jsou například óazy Síwa, kde na každého dýchne historie Alexandra Velikého či samotné Kleopatry, kteří zde pobývali. Češi tak budou mít na dosah návštěvu této unikátní óazy se solnými jezírky v nitru Sahary a mohou si užít také projížďku jeepy po dunách největší pouště světa. Jeden z výletů na severu Egypta zavede klienty také do El Alamein, přístavu, kde se během 2. světové války odehrály strategické bitvy, ale který se v současnosti stává novým moderním centrem na africkém kontinentu s řadou nákupních možností. Součástí výletu bude kromě návštěvy vznikajícího velkoměsta také prohlídka historických i pietních míst nebo vojenského muzea.

Klimatizovanými transfery bude z Marsa Matrouh také mnohem jednodušší a kratší cesta do hlavního města Káhiry nebo Alexandrie, druhého největšího města Egypta založeného Alexandrem Velikým. Kompletní přehled zájezdů, včetně last i first minute nabídek, je k dispozici na webových stránkách www.cedok.cz. Rezervovat pobyty mohou klienti online, přes telefonickou rezervační linku, osobně na pobočkách Čedoku po celé České republice nebo v široké síti provizních prodejců.

Další zajímavé informace najdete také na Twitteru @CKCEDOK.

 

Zdroj a foto: Čedok

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

abcd

Odpovědět

Datum : 09.11.2023 20:39, Vložil : air jordan shoes

I must voice my passion for your generosity giving support to those individuals that actually need guidance on your area. Your special commitment to passing the message all around ended up being astonishingly effective and has surely permitted girls much like me to achieve their goals. The helpful recommendations implies so much a person like me and even more to my peers. Many thanks; from each one of us. air jordan shoes http://www.jordansshoes.us.org

abcd

Odpovědět

Datum : 20.07.2022 04:55, Vložil : jordan 1

Thank you so much for giving everyone a very spectacular opportunity to read in detail from here. It is always so beneficial and stuffed with amusement for me personally and my office colleagues to search your site at minimum three times per week to read the latest issues you will have. And of course, we are always happy with the fabulous ideas you serve. Certain 2 points on this page are clearly the most beneficial we've ever had. jordan 1 http://www.jordan1shoes.us

SHZ

Odpovědět

Datum : 05.03.2022 12:30, Vložil : life link

A good blog always comes-up with new and exciting information and while reading I have feel that this blog is really have all those quality that qualify a blog to be a one Zonnepanelen installateurs Drogenbos

SHZ

Odpovědět

Datum : 05.03.2022 12:28, Vložil : life link

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Zonnepanelen installateurs Keerbergen

SHZ

Odpovědět

Datum : 05.03.2022 12:26, Vložil : life link

This was among the best posts and episode from your team it let me learn many new things. Zonnepanelen installateurs Landen

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie