Dopravce SunExpress spustil přímé lety do Antalye

03.05.2022

Letecká společnost SunExpress od 1. května opět spojuje Prahu s oblíbenou turistickou destinací Antalyí v Turecku. SunExpress bude po celou dobu letního letového řádu nabízet přímé lety z pražského letiště až třikrát týdně. Na lety nasadí Boeing 737 s kapacitou pro 189 cestujících.
 
Jsme velmi rádi, že můžeme našim cestujícím v České republice v nadcházející sezóně opět nabídnout atraktivní a přímé spojení do nejkrásnějších destinací Turecka,“ říká Peter Glade, obchodní ředitel SunExpress. Země nabízí vše, co dělá úspěšnou dovolenou: křišťálově čistou vodu, krásné pláže, vynikající kuchyni a bezkonkurenční poměr ceny a kvality.


V hlavní sezóně jsou lety z Prahy do Antalye operovány v úterý, pátek a neděli. „Těší nás, že také společnost SunExpress rozšíří nabídku spojení do velmi oblíbené Antalye. Očekáváme, že v případě této destinace v letošním roce odbavíme počty cestujících, které se výrazně přiblíží roku 2019,“ říká ředitel Leteckého obchodu Letiště Praha Jaroslav Filip.O SunExpress

Společnost SunExpress byla založena v roce 1989 jako společný podnik Lufthansy a Turkish Airlines a je jedním z předních poskytovatelů charterových a prázdninových letů do Turecka. Specialista na dovolenou v současnosti obsluhuje se svou moderní flotilou Boeingů 737 síť zhruba 51 mezinárodních destinací. Letecká společnost již více než 30 let kombinuje tureckou pohostinnost s německou precizností a každoročně přivítá na palubě svých letadel okolo 10 milionů cestujících.

SunExpress je silným partnerem tureckého cestovního ruchu a získal již několik ocenění za služby a komfort na palubě svých letů. Dopravce skóruje dobrým poměrem ceny a výkonu a širokou nabídkou inovací a digitálních služeb.

 

Zdroj a Foto: Letiště Praha 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

1p lsd

Odpovědět

Datum : 07.05.2022 09:49, Vložil : emilt

Niceblog keep up the good fight check out https://reptilebase.com https://hemp420dispensary.com https://gamameth.live

001 backwoods

Odpovědět

Datum : 07.05.2022 09:47, Vložil : carolian

https://reptilebase.com/index.php/product-category/hognose-snake/ https://reptilebase.com/index.php/product/hognose-snake-for-sale/ https://reptilebase.com/index.php/product/black-pastel-ball-python/ https://reptilebase.com/index.php/product/black-ball-python/ https://reptilebase.com/index.php/product/super-pastel-ball-python/ https://reptilebase.com/index.php/product/red-eared-slider-turtle/ https://minercryptotech.com/product/kd-miner/ https://minercryptotech.com/product/innosilicon/ https://minercryptotech.com/product/baikal-miner/ https://minercryptotech.com/product/spondoolies-spx36/ https://minercryptotech.com/product/innosilicon-a10-pro/ https://minercryptotech.com/product/avalonminer-1246/ https://minercryptotech.com/product/bitmain-antminer/ https://minercryptotech.com/product/goldshell-lt5/ https://minercryptotech.com/product/hornbill-h8/ https://minercryptotech.com/product/canaan-avalon-1246/ https://minercryptotech.com/produc

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie