Před odletem dvě a půl hodiny na letišti. Silná sezóna se blíží

06.06.2022

Počet odbavených cestujících se zvyšuje po celé Evropě. Jen mezi únorem a březnem vystoupal o 36 procent a meziročně jde o šestkrát vyšší počet. Ukazuje to průzkum sdružení evropských letišť ACI Europe. Také Letiště Praha čeká silná sezóna. Může docházet ke zdržení, a to i z důvodu časově náročnější kontroly jiných cestujících, kteří nejsou dostatečně na kontrolu připravení, nebo je nutné řešit přítomnost zakázaných předmětů.


„Po dvou letech nás čeká léto bez větších cestovních omezení, alespoň pokud jde o většinu evropských destinací. Přichází sezóna, která bude náročná na provozní a lidské kapacity, a to nejen na Letišti Praha, ale v celém segmentu letecké dopravy. Musíme se připravit na zátěž letištní infrastruktury, proto prosíme cestující, aby přišli na letiště dříve, u letů po Evropě 2,5 hodiny, u dálkových letů pak tři hodiny před odletem,“ žádá Jiří Pos, předseda představenstva Letiště Praha.


Letiště Praha také proto v lednu v této souvislosti spustilo náborovou kampaň, která se v největším objemu týká pracovníků bezpečnosti. Nejpotřebnější profese aktuálně stále zahrnují také pracovníky nakládky a vykládky letadel a obecně pracovníky ve službách zákazníků. Otevřené pozice jsou také pozice řidičů autobusů, hasičů a ostrahy letiště. „Rozhodli jsme se také pro edukativní kampaň, která cestujícím pomůže po dvouletém období pandemie s tím, co si zkontrolovat před cestou na letiště, jak se dostat na letiště a kde zaparkovat, nebo jak se připravit na hladký průběh bezpečnostní kontrolou. Kampaň budou doprovázet příspěvky na sociálních sítích a také edukační videa. Každý týden budou rady a tipy na našich webových stránkách, ale i v jednotlivých médiích,“ říká ředitelka komunikace Eva Krejčí.


CO SI ZKONTROLOVAT Čí NAPLÁNOVAT JEŠTĚ PŘED CESTOU NA LETIŠTĚ

JAK SE DOSTAT NA LETIŠTĚ A KDE ZAPARKOVAT

JAK SE SNADNO A RYCHLE ODBAVIT NA LET

TIPY JAK SE PŘIPRAVIT NA BEZPEČNOSTNÍ KONTROLU

JAKÉ JSOU MOŽNOSTI PŘI CESTOVÁNÍ S DĚTMI


NA KOHO SE OBRÁTÍM, KDYŽ:

 

Další aktuální informace naleznete také na Twitteru Letiště Praha @PragueAirport.

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Odpovědět

Datum : 16.06.2022 09:20, Vložil : Ryan

To date, the multiplayer online battle arena (MOBA) has become a widely popular gaming genre. This multiplayer game genre often needs five players to join a team and compete against another five-player team. The most popular MOBA games are known for being a competitive genre in which players must work together to succeed. In reality, this genre necessitates abilities and technique to challenge individuals all around the world. While MOBAs are popular on mobile devices these days, many people prefer the larger screen that PCs provide. When playing on smartphones, issues such as accidently hitting another button when you meant to click another occur. Learn How to Play Castle Clash on PC | Games.lol

thomasjustin9813@gmail.com

Odpovědět

Datum : 07.06.2022 05:04, Vložil : Thomas

Thank you for this brief explanation and very nice information. hope to see you again. Math Wallet | Nexo wallet | CoinTiger Exchange

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie