Muscat novinkou letošní zimy, Čedok spustí charterové lety do Ománu

28.06.2022

Orientální i moderní architektura, hory, pláže a nádherné oázy, Muscat je další novou destinací, kterou Češi mohou prozkoumat během letošní zimní sezóny. Přímé charterové lety Čedoku zamíří poprvé z Letiště Václava Havla Praha do hlavního města Ománu od 24. října 2022. Klienti poletí na palubách letadel typu Boeing 737 MAX letecké společnosti Smartwings s odlety naplánovanými každé pondělí až do konce března příštího roku. Zájemci si tak mohou naplánovat dovolenou ve stále populárnější zemi a užít si lokální památky, tržiště a služby luxusních hotelů na pobřeží Ománského zálivu.


„Pokračujeme v rozšiřování nabídky našich destinací na českém trhu a dlouhodobě chceme Čechůmpředstavovat nová místa a inspirovat je k cestování i dalším zážitkům. Ve spolupráci se Smartwings proto od začátku zimního letového řádu spustíme spojení do Muscatu, který je moderní metropolí, kde zároveň vznikají nové hotely, a který láká mimo jiné na zajímavé památky a architekturu. Omán od října doplní portfolio našich dálkových destinací na přímých letech z Prahy,“ uvedl Stanislav Zeman, generální ředitel Čedoku.


Do hlavního města Ománu budou lety z pražského letiště v letadlech Smartwings pro 189 cestujících trvat necelých sedm hodin. Během cesty se mohou klienti na palubě těšit na občerstvení i nealkoholické nápoje zdarma. Čedok do své nabídky zařadil luxusní čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové hotely mezinárodních řetězců, které lákají zejména na své kvalitní služby, bazény, wellness, interiéry, sportovní aktivity a skvělé jídlo v rámci různých typů stravování. Zážitkem může být také možnost potápění v Ománském zálivu a pokoje s výhledem na okolní hory i moře. Ceny zájezdů do Muscatu u týdenní dovolené s all inclusive startují od 23.590 Kč na osobu, rezervovat půjdou pobyty také na dva týdny.

 

Přímo na místě bude mít Čedok svého českého delegáta. V Muscatu stojí jednoznačně za návštěvu Mešita sultána Kábúse z bílého mramoru až pro dvacet tisíc věřících, Královská opera, která je předním místem umění a kultury, palác sultána Qasr Al Alam či středověké pevnosti Jalali a Mirani z 16. století. Za nákupem suvenýrů i koření turisté míří na tradiční souk Muttrah či tržiště v Matře. Poznat ten pravý Omán s vůní kadidla a chutí místních datlí mohou Češi i během poznávacích zájezdů.

Okruh po zemi Blízkého východu obsahuje jak návštěvu Muscatu, tak i hlavní lákadlo oázu Wadi Shab, kde se nachází úchvatná příroda mezi říčními kaňony. Jeden z  výletů zavede cestovatele i do Wahibské poušti se stometrovými dunami a unikátním ekosystémem. Nejnavštěvovanější oázou s přírodními jezírky je pak Wadi Bani Khalid. Prodej poznávacích i pobytových zájezdů do nové destinace na Blízkém východě odstartoval na webových stránkách www.cedok.cz. Rezervovat pobyty mohou klienti také online, přes telefonickou rezervační linku, osobně na 36 pobočkách Čedoku po celé České republice nebo v široké síti provizních prodejců.

 

Zdroj a Foto: Čedok

 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Odpovědět

Datum : 25.08.2022 08:57, Vložil : totosite

Hello ! I am the one who writes posts on these topics totosite I would like to write an article based on your article. When can I ask for a review?

totoright

Odpovědět

Datum : 20.07.2022 04:43, Vložil : totoright

It's a pleasure to visit your weblog again. It's been a few months. Nicely read the long-awaited article. This post is needed to sum up my assignments at the university and has the same topic as yours. Thank you. 먹튀사이트

totovi

Odpovědět

Datum : 20.07.2022 04:43, Vložil : totovi

Wonderful post with amazing article. This post was very well written, and it also contains a lot of useful facts that is useful in our life. Thanks 스포츠토토사이트

totoguy

Odpovědět

Datum : 20.07.2022 04:43, Vložil : totoguy

Very nice article and straight to the point. I don’t know if this is truly the best place to ask but do you folks have any idea where to get some professional writers? Thank you. 먹튀사이트

amcmerris@mail.com

Odpovědět

Datum : 01.07.2022 08:35, Vložil : Fake Air Force 1

You must have noticed that the Fake AF1 Low Anniversary Edition has emerged in dozens of simple and thematic options throughout the year.

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie