Společnost Czech Airlines Technics, dceřiná společnost Letiště Praha poskytující služby v oblasti údržby a oprav letadel, má nové vedení.

05.09.2022

Společnost Czech Airlines Technics, dceřiná společnost Letiště Praha poskytující služby v oblasti údržby a oprav letadel, má nové vedení. Novým předsedou je od 1. září Petr Doberský, stávající člen představenstva CSAT. Toho zvolili členové na dnešním mimořádném zasedání. Dosavadní šéf představenstva Pavel Haleš se rozhodl po osmi letech působení v čele CSAT přijmout novou
pracovní výzvu.

Mým cílem pro nadcházející období je nejprve vrátit CSAT do velikosti před rokem 2020 a následně vytvořit základy pro plánovaný další rozvoj jak v hlavním segmentu těžké údržby, tak i v ostatních divizích. Jsem rád, že se můžu podílet na rozvoji firmy s více než devadesátiletou tradicí údržby a oprav letadel,“ upřesňuje Petr Doberský. Petr Doberský před CSAT pracoval pro Letiště Praha, a.s., jako výkonný ředitel odpovědný za oblast účetnictví, daní a finančních vztahů. Předtím působil v poradenských společnostech v oblasti fúzí, akvizic a finančního auditu.

Petr Doberský – předseda představenstva

Společnost se po osmi letech rozhodl opustit dosavadní šéf představenstva Pavel Haleš, který pracovně v oblasti letecké dopravy působí téměř čtvrt století. Začínal v Českých aeroliniích a následně pracoval v Czech Airlines Handling. Na pozici skončil k poslednímu srpnovému dni. „Velmi mne těší, že se společnost CSAT postupně dostala na pozici důležitého a uznávaného hráče na trhu, který má skvělou reputaci a je stabilně součástí zajímavých tendrů a projektů. Připravované otevření lakovny letadel v příštím roce zařadí CSAT na úroveň nejlepších firem v oboru. Držím CSAT palce do dalších úspěšných let,” říká Pavel Haleš.

Vladimír Müller – místopředseda představenstva


Předseda představenstva Letiště Praha Jiří Pos při loučení s Pavlem Halešem ocenil jeho obrovský přínos pro rozvoj a podporu letecké dopravy na Letišti Václava Havla Praha a poděkoval mu za to, že úspěšně provedl společnost Czech Airlines Technics nejtěžší etapou v její existenci poznamenanou dopady pandemie a insolvencí klíčového zákazníka - Českých aerolinií.

Igor Zahradníček – člen představenstva

Novým členem představenstva je Vladimír Müller. Ve vedení firmy bude odpovídat za oblast těžké a traťové údržby.

Nové složení představenstva Czech Airlines Technics:

Petr Doberský – předseda představenstva

Vladimír Müller – místopředseda představenstva

Igor Zahradníček – člen představenstva

 

Zdroj a Foto: Czech Airlines Technics

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

totosite

Odpovědět

Datum : 01.10.2022 08:14, Vložil : totosite

Of course, your article is good enough, totosite but I thought it would be much better to see professional photos and videos together. There are articles and photos on these topics on my homepage, so please visit and share your opinions.

seooo

Odpovědět

Datum : 18.09.2022 09:16, Vložil : seo

.Never knew that Caldwells would be this great. I just saw their portfolio from a blog and bought customized doors from them. Check their site through https://caldwells.com/interior-doors/caldwells-signature-door-series link.

slotcasino@gmail.com

Odpovědět

Datum : 06.09.2022 08:37, Vložil : majorsite

I've been troubled for several days with this topic. majorsite, But by chance looking at your post solved my problem! I will leave my blog, so when would you like to visit it?

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie