Czech Airlines Technics uzavřela dlouhodobou spolupráci s Transavia Airlines

27.09.2022

Vysoká kvalita služeb vynesla Czech Airlines Technics dlouhodobou spolupráci se společností Transavia Airlines. Nová dohoda o údržbě zahrnuje i nový typ A320neo, je platná od začátku září a bude pokrývat spolupráci příštích pět let, tedy do 31. srpna 2027. „Nadcházející sezóna začne 1. listopadu 2022 a věříme, že bude stejně úspěšná, jako byly ty předcházející. Jsme opět připraveni Transavii poskytovat až tři údržbářské linky pro každou sezónu, proto jsme pro Transavii první volbou, tedy preferovanou firmou poskytující těžkou údržbu,“ říká
předseda představenstva Petr Doberský.

Společnost Czech Airlines Technics za uplynulé roky spolupráce provedla Transavii revize různých úrovní při celkem 267 návštěvách letadel společnosti. „Musíme vyzdvihnout skvělou spolupráci nejen na úrovni vedení obou společností, ale i na ploše našeho hangáru, kde se v průběhu údržbářské sezóny potkávají naši manažeři údržby s technickými reprezentanty zákazníka. Ke zdárnému průběhu tzv. „base maintenance visits“ rozhodně napomáhají i nadstandardní osobní vztahy obou stran,“ dodává Petr Doberský.

Robert-Jan Korenromp, Head of Fleet & Technical Services společnosti Transavia, doplnil: “Společnost CSAT se v průběhu let osvědčila jako spolehlivý partner poskytující kvalitní služby, flexibilitu a dobrou spolupráci na všech úrovních. Jsme rádi, že tuto naši dlouhodobou dobrou spolupráci prodlužujeme na dalších pět let.”V roce 2023 CSAT oslaví již 20 let spolupráce s holandskou leteckou společností Transavia Airlines.

Vlastníkem společnosti je KLM a tím pádem je členem skupiny Air France - KLM. Hlavní bází je letiště Schiphol v Amsterdamu. Další základny jsou holandská letiště v Rotterdamu a Eindhovenu. Transavia letos také otevřela svou bázi v Bruselu. V současné době čítá flotila Transavia Airlines necelých padesát letadel, všechna typu Boeing 737NG. V příštím roce začne postupná obnova flotily a přechod na letadla typu Airbus A320neo. Obnova je plánována na osm až deset let.

 

Zdroj a Foto:  Czech Airlines Technics

 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

abcd

Odpovědět

Datum : 16.12.2023 23:06, Vložil : golden goose

Thank you so much for giving everyone such a spectacular opportunity to read from this website. It's usually very pleasurable and packed with amusement for me and my office colleagues to visit your website the equivalent of 3 times a week to read through the fresh secrets you will have. Not to mention, I am also actually impressed with the remarkable principles you give. Certain two ideas in this article are definitely the finest we've had. golden goose http://www.goldengooseonlinestore.com

seo

Odpovědět

Datum : 13.11.2022 06:08, Vložil : seo

Very good points you wrote here..Great stuff...I think you've made some truly interesting points.Keep up the good work.I appreciate everything you have added to my knowledge base.Admiring the time and effort you put into your blog and detailed information you offer.Thanks.Interesting post. I Have Been wondering about this issue, so thanks for posting. Pretty cool post.It 's really very nice and Useful post.ThanksI’ve been searching for some decent stuff on the subject and haven't had any luck up until this point, You just got a new biggest fan!.. https://www.posterprintcenter.com/large-format-printing/same-day-printing.html

baccarat online

Odpovědět

Datum : 01.10.2022 08:14, Vložil : baccarat online

When I read an article on this topic, baccarat online the first thought was profound and difficult, and I wondered if others could understand.. My site has a discussion board for articles and photos similar to this topic. Could you please visit me when you have time to discuss this topic?

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie