Islandská krása na dosah. Dopravce Icelandair nabídne z Prahy přímé lety do Keflavíku

09.11.2022

Nejseverněji položená metropole na světě, město památek a tajemných koutů. Reykjavík je vstupní bránou do nádherné islandské krajiny plné vodopádů, vodních gejzírů, jezírek s teplou i horkou vodou obklopené sněhem, ledovcových plání, kamenité pouště a doutnajících sopek. Místo, kam bude možné z Letiště Václava Havla Praha letět už v červnu příštího roku s novým dopravcem Icelandair.

Možnost přivítat na pražském letišti nového dopravce je vždy skvělý důkaz atraktivity českého trhu. Nové přímé spojení společnosti Icelandair podpoří nejen výjezdový cestovní ruch na Island, ale zejména další možnost ideálního přestupu do široké sítě letecké společnosti Icelandair v Severní Americe. Díky tomuto novému spojení předpokládáme další posílení cestovního ruchu mezi Českou republikou a Spojenými státy nebo Kanadou,“ říká Jaroslav Filip, ředitel leteckého obchodu Letiště Praha.

Nový dopravce nabídne spojení na letiště v Keflavíku čtyřikrát týdně. Létat bude každé úterý, čtvrtek, pátek a neděli. Na linku nasadí letoun Boeing 737 MAX8 pro 160 cestujících.

Jsme rádi, že můžeme do našeho rozsáhlého letního letového řádu přidat i Prahu. Jde o destinaci, která je známá uměním, kulturou a historií. Je to poprvé, co nabízíme pravidelné lety do Prahy, a vidíme velké příležitosti v pohodlných přestupech na naše lety do a ze Severní Ameriky. Můžeme tak zvýšit propojení mezi oběma trhy a zároveň propojit obyvatele Islandu a Prahy, říká Bogi NilsBogason, generální ředitel společnosti Icelandair.

Další aktuální informace naleznete také na Twitteru Letiště Praha @PragueAirport.

 

Zdroj a Foto:  Letiště Praha

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Odpovědět

Datum : 07.08.2023 07:16, Vložil : Anthony

rolex verde sito italiano rolex replica replica orologi omega replica orologi rolex bracciale oyster rolex cartier replica orologeria roma via castel di leva replica chopard mille miglia rolex submariner prezzo usato

Bitcoin

Odpovědět

Datum : 26.07.2023 12:09, Vložil : Bitcoin

One of the things I enjoy regarding reading websites such as this, is that there aren’t any spelling or lexical errors! Causes it to be tough about the readers sometimes. Very good work upon that and also the subject of this website. Many thanks!
power ledger price

sgzzz

Odpovědět

Datum : 23.01.2023 13:54, Vložil : king seo

Really impressed! Everything is very open and very clear clarification of issues. It contains truly facts. Your website is very valuable. Thanks for sharing. Zonnepanelen Roosdaal

SHZZ

Odpovědět

Datum : 23.01.2023 13:53, Vložil : shzz

This is also a very good post which I really enjoyed reading. It is not every day that I have the possibility to see something like this.. Zonnepanelen Opwijk

SHZZ

Odpovědět

Datum : 23.01.2023 13:52, Vložil : shzzz

Truly, this article is really one of the very best in the history of articles. I am a antique ’Article’ collector and I sometimes read some new articles if I find them interesting. And I found this one pretty fascinating and it should go into my collection. Very good work! Zonnepanelen Oosterzele

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie