Čedok se vrací na Slovensko! Z Bratislavy bude během letní sezóny nabízet odlety do 9 destinací, další zájezdy vlakem i autobusem

06.12.2022

Plnění cestovatelských snů nezná hranic, a právě proto za ně míří i Čedok, který od letošního prosince vstupuje znovu na slovenský trh. Tradici, historii, kvalitu zájezdů i služby české nejstarší cestovní kanceláře, která je součástí silné skupiny ITAKA, klienti na Slovensku dobře znají. Od letní sezóny 2023 Čedok nabídne celkem devět destinací s odletem z Bratislavy a díky rozšířené nabídce přímých letů i hotelů se tak Slováci mohou těšit na dovolenou v nejoblíbenějších letních destinacích. Prodej first minute zájezdů ze Slovenska za konečné a aktuálně nejvýhodnější ceny v eurech, který dnes odstartoval, bude probíhat online a v široké síti partnerů.

Ve spolupráci se Smartwings se tak v prodeji objeví zájezdy do albánské Tirany, bulharského Burgasu, na španělskou Mallorcu nebo řecké ostrovy Rhodos a Kréta. Na pobyt u Rudého moře mohou Slováci vyrazit s leteckou společností Air Cairo, letadla zamíří do egyptských letovisek Hurghada a Marsa Alam. Na oblíbenou Tureckou riviéru budou klienti létat dvakrát týdně na charterech do Antayle s aerolinkou Corendon Airlines. Další zájezdy nabídne Čedok i na několika pravidelných linkách ze slovenského hlavního města, na lince Ryanairu na úchvatný ostrov Malta. Klienti si vyberou navíc také ze zájezdů vlakem, autobusem i autem, od Maďarska, Rakouska, Chorvatska až po Českou republiku. 

Vyzkoušet tak mohou lázeňské pobyty v Harkánech či navštívit Budapešť, na Jadranu si zase užít dovolenou na Istrii, Makarské i Dalmatské riviéře nebo přímo v kajutách na plavbě podél pobřeží. Cestovatelé mohou rovněž vyzkoušet bestsellery z poznávacích zájezdů, například plavby po Nilu v Egyptě, okruhy po Turecku nebo prodloužené víkendy v evropských metropolích Itálie, Francie nebo Velké Británie.

„Naše expanze na Slovensko, kam se vracíme po několika letech, je skvělou příležitostí, jak na slovenském trhu navázat na tradici a historii Čedoku, který už přes sto let nastavuje trendy v cestování a je značkou, jež Slováci velmi dobře znají. Vidíme ze strany klientů i prodejců dlouhodobě velkou poptávku a chceme tento potenciál od příštího roku naplno využít. Od léta 2023 proto spouštíme z Bratislavy vlastní chartery a zájezdy nabídneme i na několika fungujících pravidelných linkách ze slovenského hlavního města. Do nabídky přidáváme nejen letecké dovolené do devíti destinací, ale také pobyty s vlastní dopravou, vlaky i autobusy. Samozřejmě nebudou chybět ani naše nejprodávanější poznávací zájezdy,“ představil plány na Slovensku Stanislav Zeman, generální ředitel Čedoku.

Během dovolené se mohou klienti těšit na maximální péči a ověřené služby Čedoku, tedy na servis česky či slovensky mluvících delegátů, kvalitní a široké portfolio hotelů pro všechny cílové skupiny, různé typy dopravy i stravování, ale také na výlety nebo dětské kluby se zábavným programem pro ty nejmenší cestovatele. Nejstarší cestovní kancelář, která funguje už od roku 1920, bude na vlastních charterových letech spolupracovat s leteckými společnostmi Smartwings a Air Cairo, využije i pravidelná spojení z Bratislavy s Ryanairem.

„Návrat cestovní kanceláře Čedok na Slovensko je výbornou zprávou! Čedok má nejen dlouholetou tradici, kvalitní servis, ale také ověřené služby. Z našeho hlediska se otevírají k dispozici pro Slovensko zajímavé destinace, které Slováci rádi navštěvují. Zájem o cestování na Slovensku je citelný a potvrdila to i poslední letní sezóna. Vítáme, že se bude opět pohodlně létat z Bratislavy do destinací jako jsou Mallorca, Rhodos, Antalya a další,“ dodal předseda představenstva a generální ředitel bratislavského Letiště M. R. Štefánika, Ing. Dušan Keketi.

.

Slováci si kromě charterových letů přímo z Bratislavy mohou rezervovat i dovolenou s odletem z Brna nebo Ostravy. Díky pohodlnému dopravnímu spojení ze Slovenska na moravská regionální letiště tak vyzkouší navíc unikátní destinace jako jsou Fuerteventura, Tenerife, řecký ostrov Thassos nebo Madeira, které ze slovenských letišť dostupné nejsou. Cesta z Bratislavy do Brna trvá necelou hodinu a půl, z Žiliny do Ostravy jen přes jednu hodinu. Navíc ostravské letiště je díky rozšíření dálniční sítě skvěle dostupné i pro obyvatele Žilinského kraje a okolí. Zájemci o dovolenou v exotice mohou potom vybírat z přímých letů z Prahy, využít výhodné vlakové spojení do české metropole a odletět ještě v zimní sezóně na Zanzibar, do Dominikánské republiky nebo nově do Thajska bez mezipřistání. 

Přehled destinací Čedoku s odlety z Bratislavy: Burgas Bulharsko Smartwings, Kréta/Heraklion Řecko Smartwings , Rhodos Řecko Smartwings , Mallorca Španělsko Smartwings , Tirana Albánie Smartwings , Hurghada Egypt Air Cairo , Marsa Alam Egypt Air Cairo, Antalya Turecko Corendon Airlines , Malta Malta Ryanair.

Všechny zájezdy s odlety nebo odjezdy ze Slovenska i další rozšířená nabídka Čedoku je v prodeji na webových stránkách www.cedok.sk s možností platby rovnou v eurech, online na největších cestovních portálech Invia.sk, Pelikan.sk, Zajezdy.sk nebo u dalších provizních prodejců.

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

slotcasino@gmail.com

Odpovědět

Datum : 06.02.2023 04:29, Vložil : baccarat online

I've been troubled for several days with this topic. baccarat online, But by chance looking at your post solved my problem! I will leave my blog, so when would you like to visit it?

sgzzz

Odpovědět

Datum : 21.01.2023 19:07, Vložil : shzz

If it's not too much trouble share more like that. Installateurs zonnepanelen

sgzzz

Odpovědět

Datum : 21.01.2023 19:06, Vložil : king seo

Thanks for posting this info. I just want to let you know that I just check out your site and I find it very interesting and informative. I can't wait to read lots of your posts. Zonnepaneel installateur Landen

sgzzz

Odpovědět

Datum : 21.01.2023 19:06, Vložil : shzzz

Please give some advice on how to achieve this kind of posts. Zonnepanelen vergelijken

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie