Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

vzkaz

Odpovědět

Datum : 31.08.2013 12:50, Vložil : Vlastimil Štěrba

Jsem velký letecký fanoušek,mám dějiny civilního i vojenského letectví,časopis Letectví a kosmonautika jsem odebíral 35 let. Mám většinu u knížek o našich letcích ve Velké Británii. Od pana Liškutína mám všechny. Přeji mu hlavně hodně zdraví do dalších let. Vlastimil Štěrba.

dotaz

Odpovědět

Datum : 20.08.2013 14:29, Vložil : oblak

showpilot - můžete mne prosím kontaktovat na email oblak@centrum.cz ? děkuji

Odpovědět

Datum : 09.08.2013 17:58, Vložil : Mirek

Pan pilot. Jeho knížku Bouřlivá oblaka jsem četl několikrát a nesmírně si těchto lidí vážím. Přeji hodně zdraví a ještě mnoho díky za to co jste pro nás udělal!

svoboda

Odpovědět

Datum : 09.08.2013 09:43, Vložil : showpilot

Naprosto souhlasím, pana Liškutína znám osobně přes dvacet let, je to nemírně skromný a houževnatý člověk. Bohužel současná generace se o dějiny pramálo zajímá, avšak neznalost dějin vždy vede k opakování stejných chyb. Můžete nesouhlasit, je to můj osobní názor.

moc díky

Odpovědět

Datum : 09.08.2013 08:37, Vložil : Ladislav Farták

Moc díky za článek... málo připomínáme v tom shonu všem, kolik krve stál náš mír a jak nicotné a ubohé jsou naše "problémy" a jak skvělí lidé bojovali za to, čehož si nevážíme a nejsme bohužel asi natolik zralí, abychom si to nezopakovali,což je moooc smutný :(...no doufejme a věřme....

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie